Ajsikjů-co se dozvíš o něm

30. června 2008 v 20:26 | Kačííík:) |  Láska
JAKÉHO POUŽÍVÁ IM KLIENTA?
1) ICQ 5.1
- stará dobrá starší verze klasického ajsíkjůčka
Co o něm prozradí: Jeho uživatel je v některých směrech konzervativní - zvykne-li si na nějakou věc, která mu vyhovuje, nehrne se do experimentování s žádnými novinkami a moderními vymoženostmi. Ve vztazích je stálý a věrný.
Jakou hledá holku: Před výstředními typy dá přednost obyčejné holce, se kterou si má co říct. Nezáleží mu ani tak na vzhledu, jako spíš na tom, jaká je uvnitř!
2) ICQ 6
- nejnovější verze ICQ klienta
Co o něm prozradí: Tento kluk je velice společenský, vždy jde s dobou a hodně dbá o svůj zevnějšek. Rád se pouští do nových a nových dobrodružství, potrpí si na značkové oblečení a chce být zkrátka "in" po všech směrech.
Jakou hledá holku: Jeho přítelkyně musí být schopná držet s ním vždy a všude krok. Zaujmou ho spíše extrovertní typy, které se jeho zběsilého tempa nezaleknou.
3) QIP
- jednoduchá "náhražka" za (pro někoho) předimenzované a reklamami prošpikované ICQ
Co o něm prozradí: Tvůj idol je praktický člověk. Zajímá se o věci do hloubky, povrchnost je mu zcela cizí - nepotřebuje mít vše podle nejnovější módy, upřednostňuje výkonnost. Své přátele si velmi dobře vybírá, nestrpí totiž jakoukoliv lež a přetvářku.
Jakou hledá holku: Přítelkyně takového kluka musí mít na věci kolem vlastní názor a být něčím zajímavá. Za hezkou blondýnkou v růžové mini se sice otočí, ale to je asi tak všechno. Obvykle se totiž nezamilovává na první pohled a "samičku" si nejdřív dobře prověří.

4) Miranda

- jednoduchý, leč nekonečně pluginovatelný klient pro "tvořílky"
Co o něm prozradí: Jedná se o velice kreativního člověka, který nechce být pouze jedním z davu. Potrpí si na originalitu, k čemuž mu nahrává jeho přirozená šikovnost a nápaditost. Dokáže si poradit snad se vším, je klidný a rozhodný.
Jakou hledá holku: Uživatel tohoto klienta obdivuje především aktivní slečny, se kterýma není nikdy nuda. Sportovkyně, pohodářky, party girls - to je jeho parketa.
POZOR! Sleduj nejnovější články na Slečně a brzy se dozvíš také to, co ti o tvém miláčkovi řekne jeho přezdívka či avatar!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.